Бойовик «Руської православної армії» на прізвисько «Домовий»

25 березня на адміністративному кордоні з анексованим Росією Кримом   прикордонники затримали громадянина України, бойовика «Російської православної армії» на прізвисько «Домовий». Про це інформує прес-центр  Державної прикордонної служби.

«Так, вчора з тимчасово окупованої території АР Крим до контрольного пункту «Чонгар» прибув громадянин України, уродженець Кіровоградщини, який проживав у Криму», – йдеться у повідомленні прес-служби.

Під час розслідувань було встановлено, що цей громадянин у 2014 році брав участь у незаконних збройних формуваннях на території самопроголошеної «Донецької народної республіки».

Зі слів затриманого, до 2014 року він проживав на території Росії з сім’єю.

Під час перетину в той час закритого пункту пропуску «Успенка» в Донецькій області його завербували представники спецслужб Росії для участі у військових діях на території України в так званій «армії ДНР».

Після розподілу він потрапив у батальйон «Російської православної армії», де йому дали позивний «Домовий».

Під час перебування на непідконтрольній території України він неодноразово зустрічався з військовослужбовцями спеціальних підрозділів РФ, виконуючи різного роду диверсії проти підрозділів Збройних сил України.

Зараз затриманого передали представникам поліції.