Бля Офіса президента пройшла акція «Хто такий Медведчук?»

27 червня у центрі Києва під стінами офіса президента Володимира Зеленського представники «Національного корпусу», «Свободи», «Правого сектора» вимагали від керівництва країни дати оцінку діям кума Путіна Віктора Медведчука і відповісти на запитання, хто він такий і чому має право зустрічатися з бойовиками і представниками країни-агресора та спілкуватися від свого імені на державні теми та представляти держінтереси.

Спочатку біля Офіса президента пройшла акція «Хто такий Медведчук?».

Націоналісти, зокрема речник «Нацкорпусу» Роман Чернишов, заявляють що за більш ніж місяць президентства Зеленський так і не дав чіткої відповіді, хто такий Медведчук і як він до нього ставиться.

Gepostet von Роман Чернышев am Donnerstag, 27. Juni 2019

Активісти принесли під ОПУ плакати з написами «Хто такий Медведчук?», біля входу до адміністрації встановили палатку з опудалом Медведчука та ціллю. Учасники акції закидали яйцями опудало кума Путіна.

О 17.00 під офісом Зеленського була анонсована акція «Похорони Конституції». Активісти напередодні Дня Конституції вимагали звільнити главу Офіса президента Андрія Богдана та речницю президента Юлію Мендель.

Вони стверджують, що Богдан вбиває Конституцію, а Мендель розголосила рішення КС до його офіційного оприлюднення, чим підтвердила, на думку активістів, втручання офісу Зеленського в роботу КС. Учасники акції принесли під ОПУ труну як символ «Похорону Конституції».

Весела(насправді ніт) похоронна процесія

Gepostet von Andrzej Davydov am Donnerstag, 27. Juni 2019