«Європейський вал» – одностороння ініціатива українського керівництва з облаштування кордону з Росією
«Європейський вал» – одностороння ініціатива українського керівництва з облаштування кордону з Росією

На Чернігівщині порушено кримінальне провадження за фактом розтрати понад 1,5 мільйона гривень державних коштів під час виконання робіт з облаштування українсько-російського держкордону. Про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури.

«Військова прокуратура Чернігівського гарнізону Центрального регіону України за матеріалами Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України та на підставі висновків Державної фіскальної служби України, за ч.5 ст.191 КК України зареєструвала кримінальне провадження за фактом розтрати військовими службовими особами одного з підрозділів Державної прикордонної служби України та державного підприємства бюджетних коштів в сумі понад 1,500,000 гривень під час виконання будівельних робіт із інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону в Чернігівській області», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що держслужбовці через фіктивні фірми завищили вартість будівельно-технічних робіт. Окрім того, підрядники, які мали виконати ці роботи, не мали дозволів і техніки для їх виконання.

Як пояснює прес-служба, за вчинення такого злочину передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Проект «Європейський вал» – одностороння ініціатива українського керівництва з облаштування кордону з Росією. Спочатку проект називався «Стіна».

Загальний обсяг коштів, передбачений на реалізацію проекту, складає чотири мільярди гривень. В рамках проекту планується облаштування траншей, ровів, парканів, а також спеціальних об`єктів.

На першому етапі з 2015 року проводиться облаштування кордону з РФ у Чернігівській, Сумській та Харківській областях. На другому етапі спорудження заплановано в Луганській та Донецькій областях.

Читайте також: «Стіна Яценюка» зазнала повного провалу та «Європейський вал» перетворився на металеву огорожу

БЕЗ КОМЕНТАРІВ