Місцеві мешканці діляться у соцмережах світлинами апокаліпсису

Жителі Черкаської області через сильну зливу залишилися без доріг, світла, мобільного зв’язку та власних дворі. Про це пише місцеве видання Викка.

«Вперше в житті зіткнувся з таким аномальним явищем. Заїхали в одне з сіл на Тальнівщині – відвідати рідну бабусю. Дорога до самого будинку лежала по асфальту, але після сильного двогодинного дощу асфальту – як і не було. Настав апокаліпсис: дороги немає, світла немає, зв’язку немає, телефони розряджені, ще й субота – вихідний. Американське кіно відпочиває», – написав у Facebook Владислав Москаленко.

За інформацією чоловіка, через кілька годин «полонені» знайшли людину, яка повнопривідним трактором витягнула машину до найближчої дороги.

Фотографіями з Черкас також поділилася Ольга Котенко. За її словами, жителі двоповерхових будинків по вулиці Майданецького не могли дістатися додому.

«Голова вуличного комітету і жителі вулиці стурбовані ситуацією, яка склалася внаслідок дощу. Затопило місто, підвали і знесло паркан, розмило ґрунт. Такого досі не було», – повідомила очевидець.