Депутат від партії «Свобода» Сергій Воронов подав заяву в правоохоронні органи з вимогою перевірити факт зловживання

Кам’янська міська рада на Черкащині витратила 280 тисяч гривень на будівництво дитячого майданчика, але роботи так і не розпочалися. Депутат Черкаської облради від партії «Свобода» Сергій Воронов звернувся до Нацполіції з вимогою розслідувати цей факт зловживання. Про це повідомляє прес-служба політсили.

Сергій Воронов особисто був на місці, де вже мало б завершитися будівництво дитячого майданчика, та зафіксував на фото стан ділянки.

Дитячий майданчк «існує» в усіх доступних документах, договорах та актах

«На цих світлинах ви можете побачити новозбудований дитячий майданчик в місці, яке кам’янчани називають «Торговиця». Не бачите? Власне і я не бачу. Але він є, тільки «невидимий», – повідомив депутат-«свободівець».

За його словами, дитячий майданчк «існує» в усіх доступних документах, договорах та актах. 5 грудня 2017 року Кам’янська міська рада підписала договір з ПП «Деревообробний завод «Брама» договір про початок будівництва такого майданчика. А вже за два дні, 7 грудня 2017, були підписані акти про виконані роботи згідно з цим договором та перераховані кошти підряднику в повному обсязі.

«Жодних робіт, як бачите, тут не відбувалося», – прокоментував побачене Воронов.

Він зауважив, що згідно з проплаченим договором підрядник має збудувати об’єкт при температурі не меншій 5°С та вологості повітря не нижчої за 60%.

«Погоду за вікном бачите? Якщо навіть до нового року підрядник встигне побудувати майданчик, то це буде зроблено з порушенням технічних вимог. Насамкінець скажу, що я за будівництво таких майданчиків, але я проти способів, якими це роблять», – заявив «свободівець».

Сергій Воронов подав заяву в правоохоронні органи з вимогою перевірити факт зловживання на 280 тисяч гривень. Поліція порушила кримінальне провадження за цим фактом.