вхідні двері вибуховою хвилею винесло так, що вони пробили стіни

У місті Кам’янське в Дніпропетровській області в редакцію місцевої газети «Событие» кинули вибуховий пристрій. Про це повідомляє ДНЕПР. ГЛАВНОЕ.

Інцидент стався 10 липня о 16:55. Внаслідок вибуху приміщення редакції загорілося, а вхідні двері вибуховою хвилею винесло так, що вони пробили стіни.

«За щасливим збігом, журналісти в цей час перебували в іншому приміщенні та не постраждали», – йдеться у повідомленні.

Головний редактор газети «Событие» пов’язує напад з професійною діяльністю журналістів та критикою мера міста Кам’янське Андрія Білоусова

На місці працюють представники поліції, СБУ, вибухотехніки та рятувальники. Поряд з місцем злочину знайшли балаклаву та інші предмети, що свідчать про сплановані дії злочинців.

На місці працюють представники поліції, СБУ, вибухотехніки та рятувальники

Головний редактор газети Олена Михолажина пов’язує напад з професійною діяльністю журналістів та критикою мера міста Кам’янське Андрія Білоусова.

«Журналісти видання вважають, що це пов’язано з виходом в новому номері газети статті про неправомірну установку мером прихованих засобів фото- і відеостеження за працівниками міської ради, яке було виявлено 5 липня та задокументовано поліцією у відділі реклами міськради», – повідомляє видання.

У середу журналісти видання передадуть інформацію про теракт Директору представництва Freedom House в Україні Метью Шаафу, Моніторинговій  місії ООН з прав людини в Україні, а також голові Національної спілки журналістів Сергію Томіленку.

Голова Дніпропетровської обласної організації спілки журналістів Олексій Ковальчук вже висловив стурбованість через подію і закликав правоохоронців забезпечити об’єктивне розслідування, а також знайти і покарати злочинців.