Чоловік заявив, що прапор його країни – блакитно-червоний

22 червня у Кривому Розі журналісти і воїни АТО поспілкувалися з чоловіком, який тривалий час возив у своєму автомобілі прапорець СРСР і георгіївську стрічку. Про це пише Первый криворожский.

Коли на місце прибули співробітники поліції, журналісти і воїни АТО, чоловік почав поводитися агресивно. Він не визнавав скоєний злочин і намагався виправдатися: «Чому я повинен міняти свою віру? Я виріс у Радянському Союзі… Президент воював під цими прапорами».

Напоумити чоловіка спробував Андрій Новохатько, боєць батальйону «Кривбас», який вижив, виходячи з Іловайська: «Що ж ти не воював за свій «радянський союз», коли він розпадався 91-го?».

У відповідь на це чоловік намагався розповісти бійцям, що прапор його країни (України) – червоно-блакитний.

Бійцям довелося ввічливо нагадати, що в Україні державний символ синьо-жовтий і його потрібно поважати.

Одна з перехожих заступилася за чоловіка і сказала: «Нехай Президент приїде і особисто покаже мені цей закон». Жінка почала дорікати ветеранам АТО в тому, що вони розмовляють українською: «Та ви ж умієте нормальною мовою».

Також вона дорікнула бійцям АТО у тому, що вони воювали і сказала, що у неї брат загинув під Іловайськом. На це Андрій Новохатько спробував пояснити, що пам’ять брата потрібно поважати і берегти. Оскільки він загинув за Україну.

Однак виявилось, що жінка так не вважає, і разом з тим, переконана, що нічого не змінилося.

Ще один боєць легендарного батальйону «Кривбас» Сергій Гордєєв пояснив жінці, що на території України терористи позначають себе саме такими «колорадськими» стрічками. І саме вони вбили її родича. А вона захищає людину, яка «прикрасила» своє авто таким же символом.

Врешті правоохоронці вилучили заборонену символіку. Тепер чоловік відповідатиме перед законом.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика!

Читайте: Московський піп із Вінниці зібрався носити георгіївську стрічку