Зловмисники вкрали болти і скріплення головного шляху №3 на станції «Нижньодніпровськ-Вузол»

У Дніпропетровьскій області на станції «Нижньодніпровськ-Вузол» через крадіжку верхньої будови колії вантажний поїзд зійшов з рейок. Постраждалих немає. Дивом вдалось уникнути пожежі. Адже з рейок зійшли дві цистерни з дизпаливом. Про це інформує прес-служба «Укрзалізниці».

«Сьогодні, 19 червня 2018, близько 4 ночі на станції «Нижньодніпровськ-Вузол» через крадіжку верхньої будови колії сталося сходження локомотиву та 15 вантажних вагонів. Про інцидент повідомлено в правоохоронні органи, на місці працює комісія ВАТ «Укрзалізниця», – йдеться у повідомленні.

Потяг зійшов з рейок через розкрадання болтів і скріплень головного шляху №3 станції.

Вісім вагонів, які зійшли з рейок, були навантажені прокатом, заготовками труб і дизпаливом (5, 1 і 2 відповідно), сім – порожніх.

Внаслідок інциденту затримок пасажирських поїздів далекого прямування не було.

 Як повідомляв Інформаційний Акцент,  27 березня в Тернопільській області внаслідок викрадення злодіями матеріалів верхньої будови колії приміський дизель-поїзд №6285 «Гусятин – Чортків» зійшов з рейок. Внаслідок інциденту ніхто з пасажирів та працівників залізниці не постраждав.

29 березня на Іллічівському зерновому терміналі в Чорноморську Одеської області зійшов з рейок і перекинувся потяг із зерном.

9 квітня у селищі Задвір’я в Буському районі Львівської області товарний потяг зійшов з рейок, перекинулись щонайменше десять вагонів.