За словами екс-ватажка «ДНР», проти ЗСУ на Донбасі воюють найманці

Екс-ватажок терористів, колишній «міністр оборони ДНР» Ігор Гіркін (Стрєлков) визнав, що на боці сепаратистських республік проти України воюють аж ніяк не «ополченці». Відео з його заявою розміщено в YouTube, передає Дзеркало тижня.

Як відомо, раніше бойовики позиціонували себе саме як «ополченців». Однак Гіркін спростував це твердження. За його словами, проти ЗСУ на Донбасі воюють найманці.

«Немає вже «ополчення»… Це контрактники. Вони за свої 15 тисяч, які там дуже непогані гроші, якщо знадобиться, і в свій народ будуть стріляти. Там такий контингент в низці підрозділів, там достатньо людей, яким взагалі на все наплювати. І це не «ополчення» – це так звана регулярна армія», – заявив Гіркін.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Стрєлков (Гіркін) на своїй сторінці в Livejournal розповів про складну ситуацію на Донбасі. За словами бойовика-втікача, на окуповані території з Російської Федерації поїхало кілька комісій: «і з адміністративної, і з фінансово-фіскальної, і з економічної, і з військової частини». За його словами, першим кандидатом на «почесну пенсію» називають ватажка так званої ЛНР Плотницького.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ