На Донбасі назріває новий сепаратистський путч – журналіст

За словами журналіста, в ОРДЛО готують нові заворушення

Нині на підконтрольній українській владі частині Донбасу створюються всі передумови для нового антиукраїнського путчу. Про це у статті для Українського тижня пише журналіст, політичний оглядач Денис Казанський.

За словами Казанського, нинішня економічна ситуація в Донецькій і Луганській областях, як і раніше складна – позначається близькість фронту, а також розрив старих зв’язків.

«Очевидно, що на українському Донбасі накопичився величезний масив проблем, які потрібно вирішувати. Але старі місцеві клани міцних господарників-регіоналів не здатні зробити це», – підкреслив журналіст.

Він зауважив, що іще більш гнітюча ситуація склалася в політичній сфері, оскільки при владі на місцях залишилися в основному ті ж люди, які навесні 2014 року робили все, щоб розпалити військові дії.

«Організатори антиукраїнських мітингів і незаконного референдуму 11 травня, підбурювачі масових заворушень, спонсори «ополчення» досі сидять на своїх місцях, у кріслах депутатів і мерів. Голови Сєверодонецька, Рубіжного, Дружківки, Маріуполя, Курахового, Добропілля, які співпрацювали з бойовиками, зараз не мають проблем з українським законодавством. Більш того, є спроби повернути у владу тих сепаратистів і колабораціоністів, які після вигнання бойовиків деякий час сиділи тихо, а тепер вирішили, що пройшло достатньо часу і можна більше не ховатися», – ідеться у статті.

На думку оглядача, владі слід обов’язково звернути увагу на ці тривожні сигнали, оскільки на Донбасі створюються всі передумови для нового антиукраїнського путчу.

«У разі нової політичної кризи люди, які раніше вже здійснили державну зраду, без зволікання здійснять це знову. Навіщо ж нам знову наступати на ті ж граблі? На жаль, сьогодні ми бачимо, що держава ще не винесла уроків із подій 2014 року. Зараз на Донбасі повільно визріває сепаратистський реванш. Щоб трагедія не повторилася в майбутньому, громадянському суспільству вже зараз необхідно активно протистояти негативним тенденціям і намагатися впливати на владу», – підсумував Казанський.

Оціни текст ‒ тисни!

Залишити коментар

БЕЗ КОМЕНТАРІВ