Бідусенка передали правоохоронним органам

На Донбасі внаслідок військової операції піймали колишнього українського військового Олексія Бідусенка, який рік тому перейшов на бік російських окупаційних військ. Про це повідомляється на сторінці 93-тьої ОМБр у Facebook.

«В результаті тривалої складної операції розвідників 93-ї окремої механізованої бригади Холодний Яр і Тактичної групи «Моспине» до України повернуто зрадника Олексія Бідусенка, який рік тому, 16 червня 2017 року, перейшов на бік російських окупаційних військ», – йдеться у повідомленні.

Українські військові зазначають, що сам факт його втечі не викликав особливого здивування, оскільки старший лейтенант Бідусенко з самого початку справляв враження боягузливої невпевненої людини і йому не доручали роботу, пов’язану із секретними документами.

«Більш цікавим ми вважали відслідкувати, що буде далі, коли людина переходить до ворога та пропонує свої послуги в якості офіцера управління нашої бригади. Проте рівень компетенції Бідусенка розчарував керівництво окупаційних сил. Спочатку його намагалися використати, проте потім викинули, як ганчірку на смітник», – повідомив командир бригади Холодний Яр полковник Владислав Клочков.

Бідусенка передали правоохоронним органам. Після завершення слідчих дій він опининиться на лаві підсудних.