ІМР-3 ніколи не було на озброєнні ЗСУ

На окупованому Донбасі виявили новий тип російської військової техніки, яка може використовуватися на випадок ядерного удару. Про це повідомляють волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm.

Зазначається, що безпілотник виявив одну інженерну машину розгородження (ІМР-3) і 14 БМП-1 поблизу н. п. Круглик (65 км на південний захід від Луганська). Раніше російські Мі повідомляли, що ІМР-3 – це російський «термінатор», якому нібито немає рівних при наступі, а екіпаж машини захищений навіть на випадок техногенної катастрофи.

ІМР-3 надійшла на озброєння ЗС РФ у 1999 році. Серійне виробництво було організоване на ВАТ «НПК «Уралвагонзавод» (м. Нижній Тагіл). ІМР-3 створена на базі танка Т-90, призначена для забезпечення просування військ та виконання інженерних робіт в зонах з високими рівнями радіоактивного зараження місцевості.

Інженерна машина розгородження ІМР-3 – це відносно новий тип техніки, який стоїть на озброєнні ЗС РФ з 1999 року.

«На озброєнні ЗС України він ніколи не знаходився, тому це чергова ознака постачання озброєння та військової техніки Російської Федерації в зону бойових дій на Донбасі», – наголошують волонтери.