Івано-Франківська облдержадміністрація здала в експлуатацію один з найскладніших оборонних об’єктів на Донеччині. Про це заступник директора Департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА Віталій Яворський написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Івано-Франківська обласна державна адміністрація здала один з найважчих і найнебезпечніших об’єктів комплексу фортифікаційних споруд з високою оцінкою комісії! Слава Україні! Дякуємо всім, хто приєднався!» – написав Яворський 16 серпня. Сам він у складі зведеного загону будівельників від ОДА бере участь у зведенні оборонних споруд на сході.

Як повідомили в Івано-Франківській облдержадміністрації, з 10 липня в зоні проведення АТО на будівництві фортифікаційних споруд перебуває перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб, який організовує виробничий процес, здійснює контроль за якістю будівельних робіт. У будівельних роботах задіяно понад 200 мешканців Івано-Франківщини. Зокрема, державні службовці, працівники будівельних організацій краю, представники волонтерських організацій. За словами Басараба, нещодавно об’єкти, які споруджують прикарпатці, оглянули представники місії ОБСЄ та відзначили високу якість виконання робіт.

Нагадаємо, 20 липня Рада національної безпеки і оборони України вирішила покарати Запорізьку та Івано-Франківську обласні державні адміністрації за неналежне виконання обов’язків із побудови оборонних рубежів у зоні АТО. 21 липня віце-прем’єра, глави Мінрегіонбуду Геннадій Зубко стверджував, що будівництво фортифікаційних споруд на сході України завершено на 100%.

Інформаційний Акцент