З 11 лютого запрацювали 20 нових радарів TruCam

В Україні з 11 лютого запрацювали 20 нових радарів TruCam. Тепер їх на всю країну 50. Про це повідомив у Facebook перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Раніше на дорогах України функціонували 30 пристроїв, сьогодні до них приєднали ще 20. Білошицький запевняє: стандарти залишаються такими ж, як і раніше. Зокрема, завчасно опублікували карту із зазначеними ділянками використання TruCam; стоять попереджувальні знаки, а вже на місці – службова машина з синіми проблисковими маячками.

«Станом на сьогодні було зафіксовано вже понад 43 000 любителів поганяти. Притягнули до відповідальності», – додав він.

За словами Білошицького, декілька днів назад почав поширюватися фейк, що прилади TruCam  визнано поза законом рішенням суду.

«Цьому зраділо, напевно, багато тих, хто все чекав як же ж уникати відповідальності.  Але змушений їх засмутити. Рішення вже оскаржується в апеляційному порядку і позиція, яка в ньому викладена.  Йдеться про відсутність приладу в реєстрі засобів вимірювальної техніки. Так от справа в тому, що ведення даного реєстру було припинено ще в 2016 році…а збереження даних з нього було припинено 01.01.2019 р. Та й наявність або відсутність засобу в тому реєстрі не мала ніякого значення для приладів, які вже були введені в експлуатацію», – зазначив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції.