Автомобіль зірвався в річку Чорний Черемош з висоти близько 40 м

У селі Красник Верховинського району Івано-Франківської області вантажний автомобіль «ГАЗ-66» із туристами у салоні перекинувся у річку. Внаслідок надзвичайної події загинули троє людей. Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.

Автомобіль зірвався в річку Чорний Черемош з висоти близько 40 м. За даними ДСНС, трьох осіб врятували та передали медикам, після чого потерпілих доставили до Верховинської центральної районної лікарні.

На березі річки перебували 16 осіб – медики проводили їхній огляд.

За уточненою інформацією, в транспортному засобі перебували всього 23 особи (22 громадянина Білорусії та водій українець).

Станом на 15:30 каретами ШМД до Верховинської ЦРЛ доставлено 11 травмованих осіб (10 громадян Білорусії та 1 громадянин України). Стан одного потерпілого важкий , ще десяти – середньої важкості. Обставини дорожньо-транспортної пригоди, зокрема кількість осіб, які перебували в транспортному засобі та їхнє громадянство, встановлюються правоохоронними органами.

Рятувальники за допомогою лебідки від вантажного автомобіля підняли з води пошкоджений автомобіль «ГАЗ-66» на колеса.

За попередніми даними, група туристів з Білорусі мала здійснити сплав річкою, тому направлялися до місця призначення.  Серед загиблих чоловік, який був керівником групи, і двоє жінок.