На місці дачі троюрідного брата адмірала Колчака зводять житловий комплекс «Комфорт сіті»

Задля будівництва житлового комплексу на Караваєвих дачах у Києві знесли один з найстаріших будинків мікрорайону – дачу троюрідного брата адмірала Колчака на вулиці Польовій, 65. Про це повідомив місцевий мешканець Антон Осьмак у Facebook.

«Його більше немає з нами! Це, мабуть, остання його прижиттєва фотка. Знята вона була 2 тижні тому. 15 липня. Я навіть зрадів – прибрали страшний вініл з фасаду. Нині – лише руїни», – написав користувач соцмережі.

Він додав, що це був один з найстаріших будинків мікрорайону, зі своєю цікавою і складною історією.

«Це була остання будівля Караваєвих Дач 19 століття. Це був будинок Колчака (правда, не самого адмірала Колчака, а його брата). А тепер його немає. Історія міста знищується!».

Згідно з інформаційним плакатом на паркані, на місці стародавнього будинку зводять житловий комплекс «Комфорт сіті».

Як пише видання «Українська правда. Київ», на сайті забудовника, вказується, що будинок на вулиці Польовій, 65 – був останнім з даних будинків 19 століття.

«З дачних будинків зберігся лише маєток дворянина Колчака Михаіла – троюрідного брата адмірала Колчака. Маєток у с. Шулявщина Михаіл Колчак відписав своїй дружині Ользі Володимирівні. Будинку більше 100 років», – йдеться у повідомленні.

На сайті також виклали документи про продаж маєтку 1907 року, де вказане ім’я дворянки Ольги Колчак.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ