Інцидент стався на залізничному перегоні «Зачепилівка-Красноград» поблизу села Степове

У Харківській області пасажирський потяг врізався в порожні вантажні вагони. Внаслідок інциденту чотири людини отримали травми. Після надання медичної допомоги вони залишили медичний заклад. Про це повідомляє прес-служба поліції Харківщини.

12 вересня близько 1:00 в Красноградський відділ поліції надійшло повідомлення про те, що на залізничному перегоні «Зачепилівка-Красноград» поблизу села Степове сталося зіткнення пасажирського потяга сполученням «Дніпро-Красноград» з вантажними вагонами.

Внаслідок події чотири вагони з дев’яти зійшли з колії та перекинулися.

Двоє 64-річних та один 68-річний пасажир приміського потяга із забоями тулуба і саднами, а також 42-річний працівник залізниці із переломом кінцівки звернулися за медичною допомогою до місцевої лікарні. Стан здоров’я потерпілих задовільний, після надання медичної допомоги їх відпустили додому.

Всього у потязі «Дніпро-Красноград» знаходились 19 осіб, з них 14 пасажирів та 5 членів поїзної бригади.

«Інформація за даним фактом внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 276 (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного або повітряного транспорту) Кримінального кодексу», – йдеться у повідомленні.