Мітингарі почали кидати у вантажівки палаючі шини

Поблизу польського кордону в автомобільному пункті пропуску «Ягодин» сталася масова бійка між автомобілістами з іноземною реєстрацією та водіями вантажівок. Про це повідомляє місцеве видання Волинь.24.

За даними видання, упродовж півгодини мітингарі пропускали по три фури з обох боків кордону. Один із водіїв вантажного автомобіля вирішив проїхати без черги.

«Такі дії обурили мітингувальників. Вони почали кидати в автомобіль шини та битися, а водій вигукував із автомобіля: «Я вас всіх поріжу!»,  – йдеться у повідомленні.

Спочатку поліція не втручалася, однак коли мітингувальники почали жбурляти у вантажівки палаючі шини, а фура почала рухатися на людей – втрутився спецпідрозділ поліції.

Gepostet von Катерина Курбанова am Montag, 26. November 2018

Водію вантажівки вдалося вирватися та проїхати кордон, за ним поїхали й наступні п’ять вантажних автомобілів.

Як відомо, в Україні тривають акції протесту «євробляхерів». Вони мітингують через нові законодавчі норми щодо легалізації ввезених із порушенням митного та податкового законодавства автомобілів із європейською реєстрацією.

26 листопада у зв’язку з акціями автомобілістів на єврономерах понад 1,5 тисячі автомобілів були заблоковані в пунктах пропуску на західному кордоні України.

Щодо ситуації у пунктах пропуску на західному кордоні України 25 листопада 2018 року о 00:00 набули чинності закони…

Gepostet von Державна фіскальна служба України am Montag, 26. November 2018