Глава Київської ОДА Олександр Горган навів кілька прикладів корупції в Київській області

На Київщині завершилася масштабна перевірка об’єктів області, на ремонт та будівництво яких витрачалися бюджетні кошти. За її результатами, були виявлені розкрадання сотень мільйонів гривень. Про це на сторінці у Facebook повідомив глава Київської ОДА Олександр Горган.

Він навів кілька прикладів корупції в Київській області. Зокрема, на ремонт лікарні в Димері витратили 9 млн гривень, на ремонт дитячого садочка в селі Дружня Бородянскього району – 8 млн. 16 млн гривень виділені на ремонт парку в Броварах, а на капітальний ремонт школи в Березані пішло 3 млн гривень.

«Роботи на цих об’єктах не виконані, а гроші цинічно вкрадені. І це лише чотири об’єкти із сотень, які ми перевірили. Люди не отримали найважливіших елементів інфраструктури тому, що хтось захотів на цьому нажитися», – пише Горган.

За словами голови КОДА, щоби уникнути подібних ситуацій в майбутньому, необхідно, аби державні кошти йшли на місцевий рівень, а не до бюджету області.

«Саме мери і сільські голови зможуть ефективніше розподіляти ресурси, спрямувавши їх на потреби людей. Гроші мають освоюватися на місцях громадами Київщини. Влада області спільно з громадами формуватиме стратегічне бачення розвитку Київщини, а практична реалізація цього бачення відбуватиметься на місцях», – резюмував Горган.

Наступ на корупційні схеми, який Київська обласна адміністрація розгорнула спільно із силовими органами, викликав агреси…

Posted by Олександр Горган on Dienstag, 5. September 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ