У рамках обшуків у Голосіївському районі Києва та у Бориспільському районі Київщини вилучено 3 тонни косметичного лосьйону

Правоохоронці припинили незаконну діяльність підпільного цеху з виготовлення алкогольних напоїв та вилучили на Київщині три тонни косметичного лосьйону «Бояришнік» російського виробництва. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

В рамках досудового розслідування, зареєстрованого за ч. 3 ст. 204 КК України, правоохоронці провели обшуки в гаражно-будівельному кооперативі на території Голосіївського району, а також у нежитлових приміщеннях у Бориспільському районі.

«Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили 3 тонни косметичного лосьйону під назвою «Бояришнік» російського виробництва (вміст етилового спирту 70%), що, імовірно використовувався для виготовлення сурогату. Також вилучено 3 тонни готової для реалізації горілки «Пшенична»…, 500 літрів коньячних виробів, а також пристрої для виготовлення та фасування горілчаних виробів», – йдеться в повідомленні.

Наразі тривають слідчі дії для встановлення осіб, причетних до організації вчинення злочину, а також каналів постачання і збуту фальсифікату.

Вилучені речовини будуть направлені на експертне дослідження.

Раніше в магазинах на Херсонщині помітили у продажу настоянку для ван «Бояришнік», від вживання якої в РФ померли майже 80 людей.

Читайте: «Країна бояришніка» перейшла на склоочисник, є жертви

БЕЗ КОМЕНТАРІВ