У кареті швидкої допомоги немає жодного медичного обладнання

Користувачів Мережі жахнула фотографія машини швидкої допомоги в Боярці Київської області. Відповідний знімок опублікували на сторінці dtp.kiev.ua в Facebook.

«Київська область. Центр Європи. Суворі реанімобілі Боярки. Якщо раптом розіб’ється десь на трасі під Києвом, вас завантажать, як м’яско, і повезуть у ЦРЛ. До приватних клінік і крутих спеціалізованих реанімацій типу ЛШМД або 17-ї можете не дістатися. Тому краще дотримуватися правил дорожнього руху і пристібатися», – прокоментували світлину.

«Був там після ДТП. Страх божий! Неправильно поставили діагноз по перелому. Не правильно зробили рентґен. З їхньої милості мені з гіпсом треба було ходити 6 місяців. Фельдшери в швидкій теж не церемонилися», – розповів у коментарях місцевий мешканець.

«Тривожить не сам автомобіль, автомобіль для обласних центрів і селищ – те, що потрібно, в будь-яку пору року, в будь-яку погоду він має великий шанс дістатися до хворого або постраждалого на нашому бездоріжжю, розмитих дорогах і не чищених від снігу. Турбує те, що цей автомобіль ніяк не обладнаний медичною апаратурою і не має гідного техобслуговування», – підкреслили у коментарях.

Читайте: Швидка допомога в аеропорту Амстердама: робот Спенсер допомагатиме з пересадкою