Предмет, схожий на гранату «Ф-1», вилучили на місці події фахівці-вибухотехніки

У Київській області чоловік, який раніше брав участь у бойових діях на Сході України, погрожував підірвати гранату. У цей момент у будинку перебували п’ятеро дітей. Про це повідомляє прес-служба поліції.

Коли прибули правоохоронці, агресивно налаштований житель села Слобода погрожував «підірвати усіх». Знешкодити п’яного дебошира вдалося працівникам Кагарлицького відділення поліції, які спочатку почали вести перемовини. Відволікши увагу чоловіка, поліцейські застосували прийоми рукопашного бою і знешкодили хулігана. Предмет, схожий на гранату «Ф-1», вилучили на місці події фахівці-вибухотехніки.

43-річного чоловіка затримали у порядку ст. 208 КПК України та помісили до ізолятора тимчасового тримання. Вміст алкоголю в крові нападника становив 1.1 проміле.

Поліція порушла два кримінальних провадження: за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та за ч. 1 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Наразі вирішується питання про оголошення підозри чоловіку.

Поліцейські встановлюють шляхи походження вибухового предмету.