За словами батьків, хлопчика прив’язали «за погану поведінку»

У Луганській області батьки тримали на ланцюзі 6-річного сина. Про це повідомив у Facebоok перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін.

За його словами, під час проведення операції Безпечне літо і здійснення профілактичних заходів з перевірки осіб, схильних до домашнього насильства, поліцейські Луганщини спільно з представниками служби у справах дітей провели перевірку місцевого населення у с. Айдар-Миколаївка.

Так, за адресою проживання жінки (1992 року народження) і її чоловіка (1982 року народження), який працює механізатором, виявили, що малолітня дитина 2013 року народження була прив’язаною металевим ланцюгом за пояс до вхідних дверей і знаходилася в коридорі будинку.

За словами батьків, хлопчика прив’язали «за погану поведінку».

За попередньою інформацією, зі слів батька дитини, він вже декілька разів застосовував до сина такий «метод виховання», бо той не реагує на його зауваження та пошкоджує майно.

На місці події наразі працюють співробітники слідчо-оперативної групи Новоайдарського відділу поліції, керівники Слідчого управління, Новоайдарського відділу поліції та обласного відділу ювенальної превенції.

Дитину наразі обстежують медики. Представниками служби у справах дітей буде вирішуватись питання щодо тимчасового вилучення дитини з родини.