Протестувальники переходять дорогу на пішохідних переходах у Розвадові (Миколаївський район) та Новому Милятині (Буський район)

20 листопада у Львівській області водії автомобілів з іноземними номерами у двох місцях перекрили трасу «Київ – Чоп». Про це повідомив представник Головного управління Національної поліції Львівщини, пишуть Українські новини.

Протестувальники переходять дорогу на пішохідних переходах у Розвадові (Миколаївський район) та Новому Милятині (Буський район).

У кожній з акцій протесту беруть участь понад 50 осіб. Вони протестують проти законодавчих змін щодо розмитнення автомобілів на іноземних номерах. Конфліктів не виникає.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 20 листопада по всій Україні активісти «АвтоЄвроСили» проводять акцію протесту. Зранку у вівторок близько 300 власників автомобілів з іноземною реєстрацією обмежили рух по вулиці Грушевського у Києві. Рух перекрито на ділянці від Кріпосного провулка до вулиці Шовковичної.

Учасники акції вимагають скасування зміни оподаткування на ввезення легкових автомобілів (законопроекти № 8487 і № 8488). Вони вважають, що в розробці даних законопроектів повинні брати участь громадські активісти.

Кияни "Авто-Євро-Сила" зібралися перед ВР та передають підтримку до громади АЄС по областям, які зараз проводять акції на трасах та магістралях з приводу акції "Доступне Розмитнення – Геть Вік з Акцизу"

Gepostet von Авто Евро Сила am Dienstag, 20. November 2018