Ветерани поза увагою цей випадок залишати не збираються і організовують акцію протесту

У Львівській області – черговий скандал із водієм маршрутки, який вигнав із транспортного засобу доньку загиблого на Сході Героя Миколи Мінька з Торчиновичів, що у Старосамбірському районі. Про це інформує Львівська мануфактура новин.

Інцидент стався 5 червня. Дівчина Діана їхала на навчання до Львова, поспішала на пари.

«Зайшла у маршрутку, показала посвідчення. Водій навіть не дивився, вигнав її, сказав, щоби чекала іншу маршрутку. Вона була в шоці», – йдеться у повідомленні.

Про інцидент у «Спілку учасників АТО Старосамбірщини» повідомила її мати.

Ветерани поза увагою цей випадок залишати не збираються і організовують акцію протесту. Просять долучатися інших побратимів.

«Ми вже маємо досвід, як провчити хамовитих водіїв. Було раз, що водій відмовився везти вдову полеглого Героя Ігоря Добровольського із Самбірщини. Образив її, сказав, що у неї посвідчення фіктивне. Ми розшукали його, викликали працівників військкомату, які підтвердили дійсність посвідчення. І нас, понад десяток ветеранів АТО, зайшли в автобус з посвідченнями і сказали, щоб віз нас на могилу Ігоря», – пригадав в.о. голова спілки Руслан Пукшин.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Верховна Рада cхвалила пропозицію посилити відповідальність за безпідставну відмову в пільговому перевезенні окремих категорій громадян. Закон про внесення змін до статті 133-1 Кодексу про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову в пільговому перевезенні окремих категорій громадян (№10004) у першому читанні підтримав 231 депутат.