Бобова підозрюють у вбивстві героя Небесної сотні журналіста Василя Сергієнка

Громадський активіст Олександр Аронець виступив під час мітингу під стінами Верховної Ради 19 жовтня. Він закликав позбавити недоторканності нардепа Геннадія Бобова, якого підозрюють у вбивстві героя Небесної сотні, прихильника ВО «Свобода», журналіста Василя Сергієнка. Про це повідомляє прес-служба «свободівців».

Василь Сергієнко – це черкаський журналіст, лідер корсунь-шевченківської самооборони та місцевого Майдану, нагадав Аронець.

«Він (Сергієнко, – ред.) розслідував корупційні діяння місцевого князька, нардепа від Партії регіонів Геннадія Бобова, закликав позбавити Бобова звання «Герой України». Зрештою, його було викрадено, закатовано та закопано в лісі. Його справа дуже нагадує справу журналіста Георгія Ґонґадзе, однак із однією відмінністю. Оскільки це жахливе вбивство відбулося далеко від Києва, цю тему вбивцям вдалося заговорити й тепер про неї мало хто знає і згадує».

За його словами, у травні цього року правоохоронці затримали ймовірного організатора вбивства – громадянина Мельника, який був керівником служби охорони нардепа Бобова. До того було затримано виконавців убивства – працівників фірми, що належить Бобову: «Численні журналістські розслідування говорять про прямий умисел нардепа Бобова вбити Серієнка. Ось тільки досі слідчі повноцінно не мають повноважень розслідувати справу через депутатську недоторканність «регіонала».

Раніше понад 80 журналістів та громадських діячів підписали відкритий лист до Генерального прокурора України Юрія Луценка з вимогою негайно завершити розслідування справи вбивства героя Небесної сотні Василя Сергієнка та внести до Верховної Ради подання на позбавлення недоторканності нардепа Геннадія Бобова.

«Притягнення до відповідальності вбивць Небесної сотні – це першочергове завдання, яке неодноразово декларувала влада. Це наш із вами, шановні громадяни, святий обов’язок – притягнути до відповідальності усіх вбивць Небесної сотні та позбавити цих новітніх «лозінських» депутатської недоторканності», – резюмував Аронець.