Обійшлося без жертв і постраждалих

3 липня близько 20:30 в загальноосвітній школі№1 м. Новий Буг у Миколаївській області сталося часткове обрушення зовнішньої стіни та перекриття між першим, другим та третім поверхами. Жертв та постраждалих немає. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Станом на ранок 4 липня на місці працює штаб з ліквідації наслідків події. Силами оперативно-рятувального підрозділу проводиться розгортання мобільного пункту життєзабезпечення.

За словами  глави Миколаївської обласної держадміністрації Олексія Савченка, будівлю школи здали в експлуатацію ще наприкінці 70-років минулого століття. Там кілька разів проводили ремонти, а минулого року в усій будівлі замінили вікна.

«Наразі в мене дуже багато питань до районної влади і до керівництва школи, але висновки будемо робити після повного аналізу того, що відбулося. Думаю, що вивчити ситуацію і дати свою оцінку повинні і правоохоронні органи. Єдине, що стовідсотково зрозуміло – першого вересня учні не сядуть за парти цієї школи, бо найголовніше – це безпека дітей», – написав Савченко на сторінці у Facebook.

В Новому Бузі серйозна надзвичайна ситуація – зруйнувалася частина Новобузької опорної школи №1. Дякувати Богу, обійшлос…

Posted by Олексій Савченко on Monday, July 3, 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ