Затриманим виявився депутат міськради від партії «Батьківщина» Тимур Глушко

У місті Первомайськ Миколаївської області правоохоронци затримали депутата місцевої міськради і його посередника під час отримання хабара в розмірі 15 тисяч доларів. Про це повідомляє пресслужба поліції Миколаївщини.

«Депутат, діючи в змові з третьою особою, вимагав і отримав неправомірну вигоду від підприємця за безперешкодне укладення договору оренди земельної ділянки на території Первомайська, що зараз знаходиться в користуванні комунального підприємства», – йдеться в повідомленні.

Депутат і посередник були затримані одразу після отримання 15 тисяч доларів. За цим фактом порушено кримінальне провадження за статтею про одержання неправомірної вигоди посадовою особою (ч.3 ст.368 КК України). Наразі тривають першочергові слідчі дії та обшуки.

Місцеве видання Новости N повідомляє, що затриманим виявився депутат міськради від партії «Батьківщина» Тимур Глушко. Затримання відбулося в кав’ярні «Челентано». Крім самого депутата було затримали також і його посередника – Миколу Сімоченка.

За інформацією джерел видання, Сімоченко – колишній співробітник міліції в званні майора, раніше обіймав посаду начальника штабу Первомайського міського управління міліції. Джерело в Первомайській міськраді стверджує, що він також є зятем генерала міліції Демченка.