Брат потерпілого стверджує, що напад на Олександра Урбанського  не пов’язаний з парламентською діяльністю

У готелі села Санжейка в Овідіопольському районі Одеської області ввечері 7 травня внаслідок конфлікту був поранений народний депутат Олександр Урбанський. Про це повідомляє місцеве видання Думская з посиланням на голову Одеської облради і брата політика Анатолія.

Брат потерпілого стверджує, що напад не пов’язаний з парламентською діяльністю Урбанського.

«Стріляли в мого брата. Напад не пов’язаний з парламентською діяльністю: брат заступився за свою дружину, до якої з образами почав чіплятися директор приватного готелю. Брат приїхав туди з дружиною на запрошення друзів. Постріл з травматичної зброї був здійснений в ногу, є проникаюче поранення», – розповів Анатолій Урбанський.

За словами голови Одеської облради, Урбанському вистрілили в ногу з травматичної зброї.

За даними видання, конфлікт стався в готелі «Хуторок у Зіни», який належить колишньому голові Білгород-Дністровської РДА Володимиру Зінченку.

Пізніше видання УНН повідомило, що чоловіка, який стріляв у народного депутата в одному з готельних комплексів в Одеській області, затримали.

Затриманий є директором готелю, де стався інцидент. За попередньою інформацією, виник конфлікт між постояльцями і адміністрацією. У якийсь момент директор нібито вистрілив з травматичної зброї в групу постояльців, серед яких був і нардеп Урбанський.

Правоохоронці також повідомили, що на місці події виявлені дві гільзи калібру 9 мм від травматичної зброї, проте саму зброю не виявили.

Поліція порушила провадження за статтею про хуліганство.