Андрій Безбабченко очолював державну адміністрацію Тирасполя у 2012-2016 роках

Колишнього мера Тирасполя – столиці невизнаного Придністров’я – Андрія Безбатченка знайшли убитим у селі Вапнярка Лиманського району Одеської області. Про це пише Українська правда з посланням на джерело в правоохоронних органах.

Речник Нацполіції Ярослав Тракало підтвердив виданню, що на Одещині знайшли тіло людини, але імені убитого не назвав.

«Дійсно, було виявлено тіло, за попередніми даними, з ознаками насильницької смерті. Поліція була на місці події. Наразі встановлюємо обставини події та осіб, які можуть бути причетні», – сказав він.

Тракало додав, що за даним фактом порушені три кримінальних провадження: за п.6, п.12 ч.2 ст. 115 (убивство, вчинене з корисливих мотивів за попередньою змовою), ч.3 ст. 289 (заволодіння транспортним засобом, поєднане з насильством) та ч. 4 ст. 187 (розбій) ККУ.

Триває слідство.

Як повідомляє Deschide Știrea, у будинку Безбабченка у передмісті Одеси поліція знайшла сліди крові. Тіло екс-мера Тирасполя і його авто знайшли у 5 км від дому у покинутій будівлі.

Обережно! Фото містить сцену насильства

Безбабченко очолював державну адміністрацію Тирасполя – так званої столиці самопроголошеної невизнаної Придністровської Молдавської Республіки – у 2012-2016 роках. Після виборів президента так званого Придністров’я втік в Україну.