Силовики задокументували три факти «віджиму» зловмисниками майна та грошей в іноземців

Співробітники Управління внутрішньої безпеки СБУ затримали зловмисників, які займалися розбійними нападами на іноземців під виглядом проведення слідчих дій «співробітниками спецслужби». Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Правоохоронці встановили, що організатор угруповання, який перебуває у розшуку, з’явився до бізнесмена однієї з країн Південної Азії начебто для проведення СБУ обшуку та заволодів його автомобілем.

Співробітники спецслужби задокументували три факти «віджиму» зловмисниками майна та грошей в іноземців. Оперативники СБ України спільно з поліцією затримали організатора і двох спільників в Одесі та виявили у них викрадене авто. Під час обшуку за місцем проживання зловмисника правоохоронці вилучили підроблену ухвалу суду, яку учасники угруповання «демонстрували» під час розбійних нападів.

Затриманим оголосили про підозру в скоєнні злочинів, передбачених ст. 187 та ч. 3 ст. 289 Кримінального кодексу України. Організатору обрали запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ