Лікарі виявили у військового ВМС множинні садна на тілі та голові, переломи носа та черепа

11 серпня у селі Єгорівка Роздільнянського району Одещини по-звірячому забили до смерті військовослужбовця Військово-Морських сил ЗСУ Арслана Шейхова. У цей день він святкував свій 33-й день народження. Про це повідомила радник начальника Генштабу ЗСУ Олена Вербицька у Facebook.

«11 серпня 2017 Шейхов перебував у законному звільненні та разом з родиною святкував у себе вдома свій 33-й день народження. Близько 19:00 цього дня до нього заїхав на власному автомобілі його знайомий громадянин Злий В.І. (01.01.1976 року народження. За кілька хвилин вони поїхали в невідомому напрямку. Більше живим Шейхова ніхто не бачив… Увечері близько 23:50 біля воріт свого будинку місцевий лікар села Єгорівка знайшов труп Шейхова. Лікар одразу викликав «швидку» медичну допомогу та зателефонував до відділу Національної поліції», – повідомила Вербицька.

За її інформацією, під час огляду представники поліції виявили множинні садна на тілі та голові, переломи носа та черепа – «навіть на дотик відчувалося, що зламано щонайменше два ребра».

У підсумку тіло військового доправили до моргу бюро судово-медичних експертиз міста Роздільна Одеської області, де проведено розтин тіла.

«Згідно з попередньою інформацією судово-медичного експерта місцевого моргу, смерть Шейхова настала у зв’язку з захльобуванням блювотною масою. Про вищезазначені тілесні ушкодження, які є несумісні з життям, навіть мова не йде», – наголосила радниця глави Генштабу ЗСУ.

На її думку, такий висновок експерта зумовлено тим, що Злий є колишнім співробітником органів МВС і сином колишнього голови Єгорівського радгоспу, тому «корпоративна зацікавленість деяких посадовців може призвести до безкарності вбивці військовослужбовця Шейхова».

«Наразі Злого затримано та він перебуває у Роздільнянському відділку поліції, але є побоювання, що вже за кілька годин Злого після одного телефонного дзвінку відпустять на свободу», – резюмувала Вербицька.

ПО-ЗВІРЯЧОМУ ЗАБИЛИ ДО СМЕРТІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!!!ЗЛОЧИНЕЦЬ МОЖЕ ЛИШИТИСЯ …

Posted by Альона Вербицька on Saturday, August 12, 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ