Представники місцевого «Автомайдану» пообіцяли покарати зловмисників і оголосили винагороду за інформацію про інцидент та осіб, що до нього причетні

На півночі Одеської області в райцентрі Ананьїв у ніч на 13 вересня невідомі підпалили стенд меморіалу воїнам АТО та героям Небесної Сотні. Про це повідомляє місцеве інформагентство Траса Є-95.

Меморіал встановили нещодавно в самому центрі міста – на площі, що прилягає до будівлі міської ради, та навпроти районного відділку поліції.

За словами правоохоронців, підпал здійснили близько 2:30. При цьому зловмисники заздалегідь витягли й підпалили гумові шини, що були розташовані за стендом.

За даними видання, міська влада назвала подію «зухвалим актом політичного вандалізму». Водночас громадські активісти нагадують, що це вже не перша наруга над меморіалом. Раніше його обливали фарбою, однак вандалів так і не знайшли.

Представники місцевого «Автомайдану» пообіцяли покарати зловмисників і оголосили винагороду за інформацію про інцидент та осіб, що до нього причетні.

1 КОМЕНТАР

  1. Покарати вандалів, хоча це не вандали , це смертельні вороги .Та й на місцеву владу мабуть не завадить подивитися прискіпливіше ,бо безкарність приведе до нових злочинів , які закінчуються трагедіями , як на Куликовому полі в Одесі.

Comments are closed.