За даними очевидців, розстріляли інспекторів, які не пропустили вантажівки з надлишковою вагою

На трасі «Одеса – Київ» неподалік села Дачне невідомі особи вчинили погром зі стріляниною на посту поліції. Про це повідомила у Facebook активістка Олеся Голодок.

За її словами, група людей у масках напала на співробітників «Укртрансбезпеки».

«Невідомі в масках зайшли на пост зі сторони села. Розстріляли інспекторів та громадських діячів «Український Транспортний Союз». Добивали людей палицями. Били і розстрілювали машини. Весь цей час інспектори патрульної поліції Одеської області спокійно спостерігали і зовсім не втручалися. Бандити на очах поліцейських спокійно покинули місце злочину», – повідомила Голодок.

Як пише місцеве видання Думская, за даними очевидців, розстріляли інспекторів, які не пропустили вантажівки з надлишковою вагою. Напад стався в той час, коли в селі вимкнули електрику.

З посиланням на джерела у прокуратурі видання повідомляє, що погром зі стріляниною пов’язаний з конфліктом двох чиновників з «Укртрансбезпеки», кожен з яких претендує на контроль над зважуванням, а відповідно і забезпеченням квитками вантажівок. «Війна» відбувається між начальником «Укртрансбезпеки» Сергієм Талалою і його замом Наталією Жерноклєєвою.

За даними поліції, внаслідок інциденту троє чоловіків дістали травм і були доставлені в лікарню. Крім того, пошкоджено п’ять автомобілів.

Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.