РФ продовжує мілітаризацію захоплених територій

Росія продовжує мілітаризацію Донбасу та доукомплектовує окупаційні «армійські корпуси». Наразі на території окупованих областей перебуває щонайменше 30 тисяч російських військових. Про це повідомив начальник Генштабу Збройних Cил України Віктор Муженко, пише УНІАН.

За його словами, мілітаризація Донбасу проводиться шляхом розгортання повноцінних військових угрупувань та їхньої підтримки.

«Наразі на окупованій територіях Донецької та Луганської областей створені та розгорнуті 1-й та 2-й «армійські корпуси» чисельністю понад 30 тисяч осіб», – заявив він.

Муженко наголосив, що управління цими «корпусами» займається новостворена 8-а загальновійськова армія Південного військового округу РФ. Окрім того, проводяться заходи з доукомплектування цих формувань особовим складом.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на початку липня перший заступник міністра оборони України Іван Руснак заявив, що вздовж державного кордону з Україною на тимчасово окупованих територіях Донбасу та в Криму знаходяться російські війська чисельністю 60 тисяч осіб.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ