Генсека УЄФА Джанні Інфантіно називають одним із фаворитів
Генсека УЄФА Джанні Інфантіно називають одним із фаворитів

Стали відомі п’ятеро кандидатів на посаду президента Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА). Про це повідомляє Deutsche Welle із посиланням на заяву організації.

До проведення передвиборної кампанії допущені принц Алі бін аль-Хусейн (Йорданія), шейх Салман бін Ібраґім аль-Халіфа (Бахрейн), Джанні Інфантіно (Італія та Швейцарія), Токіо Сексвале (ПАР) і Жером Шампань (Франція).

Виконавчий комітет Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) напередодні заявив про підтримку кандидатури генерального секретаря УЄФА Джанні Інфантіно на посаду президента ФІФА.

Раніше свою кандидатуру з виборів глави ФІФА зняв президент УЄФА Мішель Платіні, пояснивши це браком часу на проведення передвиборчої кампанії.

Вибори президента ФІФА відбудуться 26 лютого в Цюриху.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Йозефа Блаттера та Мішеля Платіні відсторонили від футбольної діяльності на 8 років.  Арбітражна палата комітету з етики ФІФА 23 листопада порушила щодо них провадження на підставі доповідей, відправлених комітетом з етики. Після винесення рішення Блаттер заявив, що ФІФА хотіла віддати право проведення Кубка світу 2022 року США, і в цьому випадку корупційні скандали в ФІФА не відбулися б, а керівництво організації не було б відсторонено.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ