Гопко нагадала, що 8 травня виповнюється півроку з моменту набуття чинності закону про українські квоти на радіо

Уперше за багато років в ефірах вітчизняних радіостанцій української музики стало більше, ніж російської попси й тюремного шансону. Про це написала на своїй сторінці у Facebook народний депутат Ганна Гопко.

Вона нагадала, що 8 травня виповнюється півроку з моменту набуття чинності закону про українські квоти на радіо.

«За ці шість місяців радіоефір – не впізнати. Мільйони слухачів з приємністю дізналися, наскільки різноманітна і гарна українська музика, яка раніше не потрапляла в ефір через позицію медіамагнатів (…) Наш ефір стає справді українським, і при цьому – цивілізованішим і різноманітнішим, ніж до прийняття закону», – зазначає Гопко.

З листопада мінімальна частка українських пісень в ефірі становитиме 30%, а ще за рік сягне 35%. Хоча вже зараз є радіостанції, які добровільно транслюють значно більше української музики.

«Закон не лише схвально сприйнятий слухачами, але і стимулює розвиток національної музичної індустрії та дає зелене світло молодим виконавцям», – пише нардеп.

На її думку, вирішальним і системним кроком на шляху до створення повноцінного мовно-культурного простору, без якого неможлива справді незалежна Україна,  має стати ухвалення парламентом закону про мову.

8 травня виповнюється півроку від початку дії нашого закону про українські пісні на радіо. За ці шість місяців радіоефір…

Posted by Hanna Hopko on Freitag, 5. Mai 2017

Як відомо, 8 листопада 2016 року в Україні набув чинності закон про україномовні квоти на радіо.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ