Політики зустрілися у Санкт-Петербурзі з головою «Газпрому» Алєксєєм Міллером

Глава політради партії «Опозиційна платформа – За життя» і кум президента РФ Віктор Медведчук та нардеп Юрій Бойко зустрілися у Санкт-Петербурзі з головою «Газпрому» Алєксєєм Міллером. Зустріч транслював телеканал 112.Україна.

Під час зустрічі Медведчук поскаржився, що після попереднього їхнього візиту до Росії в Україні була «бурна, негативна реакція», але їх це не тривожить, бо їм на це «наплювати».

За його словами, обіцяні президентом РФ Владіміром Путіним 25% знижки на газ при прямих поставках – «промінь світла» для українців. Медведчук зазначив, що попередня влада була до цього не готова, а президент Володимир Зеленський ще не дозрів до подібних рішень, але вони все одно приїхали домовлятися, щоби «примусити» діючу українську владу піти на це.

Як відомо, 22 березня Юрій Бойко та Віктор Медведчук зустрілись у Москві з прем’єром Росії Дмітрієм Медведєвим. Через цей політ проти співробітників Державної прикордонної та Державної авіаційної служб порушили кримінальне провадження Водночас, у Держприкордонслужбі заявили, що надання дозволу на виліт повітряних суден – не компетенція відомства, яке лише перевіряє документи і наявність обмеження для громадянина.

У свою чергу, Бойко і Медведчук заявили, що продовжуватимуть вести переговори з керівництвом РФ, зокрема, щодо постачання в Україну російського газу.

Служба безпеки пообіцяла в стислі терміни надати у межах своєї компетенції правову оцінку поїздці Бойка і Медведчука до Москви.