Міністра звинувачують у дискримінації жителів окупованих територій Донецької та Луганської областей України за територіальною ознакою

На міністра соціальної політики Андрія Реву подали в суд за образу жителів окупованого Донбасу. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Окружний адміністративний суд Києва.

Суд отримав два позови проти Реви після його інтерв’ю ВВС 26 квітня 2019 року, в якому міністр, на думку позивачів, допустив висловлювання, що дискримінують та принижують гідність жителів окупованих територій Донецької та Луганської областей України за територіальною ознакою.

«Серед вимог позову – визнати дії міністра протиправними та зобов’язати його утриматися від подібних висловлювань. Зараз досліджуються матеріали позовів і вирішується питання про відкриття провадження», – йдеться в повідомленні.

Як відомо, наприкінці квітня міністр соціальної політики Андрій Рева потрапив у черговий скандал через те, що назвав жителів окупованого Донбасу «мерзотою».

«Всі, хто був проукраїнським, всі виїхали. А той, хто хоче отримувати дві пенсії – там і тут – нехай потерплять. Мені їх не шкода нікого. Абсолютно. Я Вам чесно скажу. Мені шкода тих солдатів і офіцерів і їх сім’ї, які вбито там. За цю мерзоту», – заявив Рева в інтерв’ю ВВС.

Пізніше у Facebook він пояснив, що його слова неправильно інтерпретували.