За словами народного обранця, заставу в 7 млн йому допоможуть заплатити родичі

Правоохоронці одягли електронний браслет стеження на депутата Верховної Ради Борислава Розенблата, якого підозрюють у хабарництві. Про це повідомив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Кравченко, передають Українські новини.

Засіб електронного стеження вдягнули на народного обранця  наступного дня після рішення суду. Облік і контроль здійснює Національна поліція.

Також Розенблат планує внести заставу в розмірі 7 мільйонів гривень. Згідно із законом, він має на це 5 днів. На уточнювальне запитання, чи він внесе кошти власними силами, чи розраховує на чиюсь допомогу, Розенблат відповів: «Думаю, що моя родина має можливість внести таку суму».

Згідно з декларацією Борислава Розенблата, він має 1,72 млн доларів готівкою, що при конвертації в національну валюту складає понад 44 млн гривень.

Нагадаємо, 18 липня суддя Солом’янського районного суду Києва Світлана Кушнір обрала для депутата Розенблата запобіжний захід у вигляді застави 7 мільйонів ​​гривень.

САП просила суд обрати для нардепа запобіжний захід у вигляді застави в 10 млн грн, а також наполягає на тому, щоби він здав закордонний паспорт.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 11 липня депутати Верховної Ради більшістю голосів підтримали подання Генпрокурора про зняття недоторканності з нардепа Борислава Розенблата та його колеги з «Народного фронту» Максима Полякова. Вони обоє є фігурантами так званої «бурштинової» справи.

7 липня під час розгляду регламентним комітетом Верховної Ради подання ГПУ щодо притягнення до відповідальності Розенблата Генпрокуратура та САП продемонстрували відеодокази вимагання та зловживання службовим становищем парламентарем.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ