До 13 червня квитки можна купити від 5 до 15 євро

На український ринок виходить найбільший автобусний перевізник Європи FlixBus. У планах на 2019 рік – запустити рейси з Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Одеси, Чернівців, Івано-Франківська, Вінниці, Тернополя. Про це повідомляє ЦТС.

Спочатку рейси будуть з Києва, Харкова, Дніпра, Одеси і Львова. Вартість квитків починатиметься від 5 євро. А до 13 червня за напрямками Київ – Кельн, Київ – Росток, Київ – Карлсруе, Київ – Штутгарт, Київ – Відень можна купити квитки від 5 до 15 євро.

Купити квиток можна через мобільний додаток або сайт. Через додаток також можна відстежити, де перебуває автобус і коли він прибуде. При цьому роздруковувати квиток не потрібно – водій просканує QR-код.

На початковому етапі на українських маршрутах буде задіяно два десятка автобусів. Зазначається, що це будуть автобуси української компанії-партнера, які матимуть логотип FlixBus. На маршруті працюватимуть щонайменше двоє водіїв на нічний лінії для безпеки пасажирів. Між сидіннями буде комфортна відстань – мінімум 76 см, також будуть доступні Wi-Fi, FLIX-розваги, доступний туалет, розетки тощо.

Запуск маршрутів перевізника прокоментував на сторінці у Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян, написавши, що Україна – перша держава за межами ЄС після США, де цей перевізник почав роботу.

«Від творців GE, Ryanair, Uber та інших в Україні. Найбільший і найдешевший автобусний перевізник Європи Flixbus в Україні! Ми перша держава за межами ЄС, після США, де вони почали роботу. Квитки від 5 євро вже наявні онлайн!», – написав міністр.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10156703319613439&set=p.10156703319613439&type=3&theater

Нагадаємо, що наразі маршрути автобусів компанії FlixBus прокладені через більш ніж 2000 населених пунктів у 29 країнах. Щодня виконується близько 350 тис. рейсів.