Невідомі розбили вікно в офісі «Кримської солідарності»

В окупованому Сімферополі невідомі намагалися влізти в офіс адвокатів «Кримської солідарності». У приміщенні розбили та відкрили вікно, про це повідомили у Facebook-сторінці організації.

«Мені подзвонив адміністратор будівлі, в якій ми знімаємо офіс та розповів, що була спроба проникнення в наш офіс. За хвилин 20 я приїхав на місце зі своїми колегами й побачив, що в наш офіс намагалися залізти – було відкрите вікно, розбите скло, певно, намагалися щось дістати», – зазначив адвокат Едем Семедляєв.

На його думку, це – чергова спроба залякати членів «Кримської солідарності».

Додамо, юристи організації займаються, зокрема, справами полонених РФ українських моряків, а також справами Хізб-ут Тахрір та Веджіє Кашка, пов’язаних із кримськими татарами. Крім того, у «Кримській солідарності» оперативно інформують суспільство про стан незаконно ув’язненого в анексованому Криму Володимира Балуха.

Нападение на юридический офис "Крымской солидарности" (09.12.18)

⚡️ НАПАДЕНИЕ НА ЮРИДИЧЕСКИЙ ОФИС «КРЫМСКОЙ СОЛИДАРНОСТИ»В воскресение 9 декабря 2018 года, пытались взломать офис адвокатов «Крымской cолидарности». Со слов одного из адвокатов офиса, человек дважды приходил. В районе 14 часов дня пришёл и осмотрелся, уже в 17.00 часов – целенаправленно разбил окно. Полное видео с камер наблюдения мы выложим позже. Комментарий адвоката Эдема Семедляева.

Gepostet von Крымская солидарность am Montag, 10. Dezember 2018

Читайте: 200 тисяч мешканців Криму залишились без води через аварію, один з її ліквідаторів загинув