За скоєне чоловіку загрожує до 8 років позбавлення волі

В одному із сіл Білопільського району на Сумщині 28-річний батько сильно побив свою 4-річну дитину через її відмову їсти на вечерю картоплю з хлібом. Дівчинка померла, захлинувшись блювотними масами. Про це повідомляє прес-служба поліції області.

Про смерть дитини у сім’ї місцевих жителів у поліцію повідомили медики. Прибувши за викликом, поліцейські побачили на дивані малолітню дівчинку без ознак життя. Увагу правоохоронців привернули синці на її обличчі. Поруч були батьки. На запитання правоохоронців чоловік пояснив, що дитині ввечері стало зле і він поклав її спати. Коли ж через деякий час підійшов до ліжка – побачив дочку вже мертвою.

У правоохоронців виникли певні підозри щодо щирості у своїх свідченнях як матері, так і батька померлої. Поліцейські ставити їм питання і через годину вони зізналися. Зокрема, розповіли, що незадовго до смерті дитину побили через те, що дівчинка відмовилась їсти картоплю із хлібом. Це дуже розлютило батька, тож він декілька разів вдарив її по голові – спочатку пластиковою пляшкою з водою, а потім і рукою. Мати також доклала свою руку до «виховання». А далі дитину дійсно поклали спати, і пішли у справах.

Експерти, які оглядали дівчинку, кажуть: померла, захлинувшись блювотними масами. Ймовірно, їй було погано, а поруч не було нікого, хто б вчасно надав допомогу. Встановлено, що крім померлої дитини в сім’ї є ще двоє: старша дівчинка і хлопчик. У свій час всі діти згідно з рішенням соціальних служб були передані в інтернат, бо умови, в яких вони росли, були визнані як незадовільні. І тільки в травні цього року двох дівчаток батькам на деякий час дозволили взяти додому.

За даним фактом порушено кримінальне провадження за ст. 121 ч. 1 «Умисне тяжке тілесне ушкодження» і ч. 3 ст. 135 «Залишення в небезпеці».

Чоловікові оголошено про підозру, зараз він перебуває під вартою. За скоєне йому загрожує до 8 років позбавлення волі.