Суд у Києві виніс ухвалу, якою фактично намагається легалізувати незаконну забудову

13 березня Київський апеляційний господарський суд Києва затвердив ухвалу, якою фактично намагається легалізувати чергову незаконну забудову в Києві. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook політичний аналітик та блоґер Олександр Солонько.

За його словами, ректор Київського міжнародного університету Хачатур Хачатурян, використовуючи університет, зокрема і як компанію-забудовника, намагається під виглядом реконструкції нинішньої 4-поверхової будівлі побудувати висотку в 20 поверхів у Святошинському районі Києва на вул. Верховинній, 80-б.

«Серед низки грубих порушень також і цільове призначення земельної ділянки. Тобто, замість реконструкції з розширенням наявної будівлі (яка вже була здійснена – з двох поверхів колишнього дитячого садка виріс гуртожиток на 4 поверхи), Хачатурян викопав котлован і намагається здійснити нове будівництво. Через це Київська міська рада відмовила університету в подовженні договору оренди цієї ділянки», – уточнює Солонько.

Також, за його словами, колегія суддів у складі Олени Коротун, Олександра Гаврилюка та Володимира Куксова відмовилася долучати власників суміжних із незаконною забудовою земельних ділянок в якості третіх осіб у справі, чим порушила їхнє право на захист власних інтересів.

Таким чином, попри беззаперечні докази, одностайну позицію міської ради, Департаменту земельних ресурсів КМДА і громади, суд ухвалив відверто незаконне рішення.

Варто зазначити, що міський голова Віталій Кличко знає про цю проблему, наголошує експерт. Це питання озвучували йому особисто і напряму депутати міської ради, також його неодноразово порушували під час пленарних засідань міської ради та в ефірі комунального телебачення. Тим не менш, мер Києва жодним чином не вплинув на ситуацію.

Докладніше про незаконну забудову читайте в блозі: Кличко і продажні судді покривають незаконну забудову друзів Гройсмана.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ