Оскільки жодних законних підстав будувати бетонного монстра немає, забудовник намагається силою знищити решту зелених насаджень

У Святошинському районі столиці 14 листопада представники ІБК «Центробуд» за допомогою «тітушок» намагаються встановити бетонну огорожу для незаконного будівництва на перетині вулиць Львівської та Живописної. Про це у Фейсбуці пише громадський активіст Олександр Солонько.

«В ході вивчення дозвільних документів та проведення робочої групи під керівництвом Сергія Левади (радник Кличка, забудовник) було виявлено низку порушень містобудівних норм. Крім того, Київрада часів Черновецького незаконно виділила цю ділянку під забудову, змінивши в цій частині Генеральний план», – пише Солонько.

Оскільки жодних законних підстав будувати бетонного монстра немає, забудовник намагається силою встановити бетонну огорожу і знищити решту зелених насаджень, які ще не встиг вирубати, пише громадський актиіст.

«Користуючись тим, що люди на роботі й не можуть швидко відреагувати, забудовник вже встановив кілька секцій огорожі. Місцеві мешканці викликали поліцію, але, як і минулого разу, схоже, чекати доведеться півдня», – наголошує він.

Читайте: Старовинний особняк на вулиці Львівській опинився під загрозою знищення