«Брюссельські авіалінії» стануть четвертим перевізником Lufthansa Group в Україні

У жовтні на український ринок авіаперевезень вийде авіакомпанія Brussels Airlines. Про це повідомив генеральний директор Lufthansa Group в Україні, Вірменії, Білорусі, Грузії, Азербайджані та Туркменістані Рене Койнзак, передає Укрінформ.

«Брюссельські авіалінії» стануть четвертим перевізником Lufthansa Group в Україні. Перший рейс з Брюсселя буде здійснено 17 жовтня», – повідомив він.

Койнзак наголосив, що прихід авіакомпанії групи Lufthansa в Україну забезпечить додаткове сполучення за 123 напрямками. Зокрема, дозволить покращити сполучення з європейськими столицями. Крім того, створить можливість для українців скористатися далекомагістральними сполученнями за напрямками Південної та Північної Америки.

«Брюссельські авіалінії» почнуть роботу в Україні з чотирьох рейсів на тиждень, здійснюючи на першому етапі сполучення між Брюсселем та Києвом.

На сьогодні в Україні працюють три авіакомпанії, що входять до складу Lufthansa Group. Зокрема, це Lufthansa, Austrian Airlines та SWISS.

Представництво Lufthansa Group в Україні забезпечує понад 90 щотижневих сполучень між європейськими країнами та Україною з чотирьох українських міст – Києва, Львова, Одеси та Дніпра.

Lufthansa здійснює 20 щотижневих рейсів з Києва до Франкфурта, два щотижневі рейси «Київ – Мюнхен» та сім щотижневих рейсів «Львів – Мюнхен».

Austrian Airlines забезпечує щоденне сполучення між Дніпром і Віднем, до 11 рейсів на тиждень за маршрутом «Львів – Відень», 13 тижневих рейсів між Києвом та Віднем, а також 11 щотижневих рейсів між Одесою і Віднем.

SWISS пропонує чотири рейси на тиждень із Києва до Цюріха.