Віктора Януковича вже допитували у режимі відеоконференції восени 2016-го року

Оболонський районний суд Києва 4 травня частково задовольнив клопотання захисту про проведення відеоконференцзв’язку з обвинуваченим у державній зраді екс-президентом Віктором Януковичем, передає УНН.

Також суд оголосив перерву в підготовчому засіданні до 10:00 18 травня.

При цьому, на думку суду, Янукович був належним чином повідомлений про сьогоднішнє судове засідання. Із цим не погодився адвокат колишнього глави держави. За словами Віталія Сердюка, ГПУ мала викликати підозрюваного на засідання через органи юстиції РФ або за допомогою українського консульства в Росії, адже місце перебування Януковича точно відоме.

Адвокат зазначив, що у РФ не виходить «Урядовий кур’єр», де було опубліковано відповідну повістку, а також неналежним, на його думку, є повідомлення на сайті суду та відправлення поштою.

Нагадємо, 4 травня Оболонський районний суд Києва також дозволив онлайн-відеотрансляцію кримінального провадження за обвинуваченням екс-президента-втікача Віктора Януковича. Трансляція відбуватиметься на Youtube-каналі Генпрокуратури України.

Як відомо, Віктора Януковича вже допитували у режимі відеоконференції восени 2016-го року.

20 січня 2017 року Печерський районний суд Києва надав дозвіл військовій прокуратурі на здійснення спеціального (заочного) досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою екс-президента України Віктора Януковича у державній зраді.

28 листопада 2016 року Генеральний прокурор Юрій Луценко у Святошинському районному суді Києва оголосив повідомлення про підозру у відеорежимі екс-президенту-втікачу в державній зраді, пособництві представникам влади РФ в умисних діях, вчинених з метою вчинення зміни меж території держкордону України та ведення агресивної війни. Тобто злочинів, передбачених ч.1. ст.111, ч.5 ст.27. ч.3 ст. 110, ч.5 ст. 27, ч.2 ст. 437 ККУ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ