Устаткування і майно клубу рятували як працівники закладу, так і прості відвідувачі

На узбережжі Одеси в районі 13-ї станції Великого Фонтану згорів нічний клуб «Пляжник». Жертв та постраждалих немає. Про це повідомляє місцеве видання Думская.

За даними Держслужби з надзвичайних ситуацій, виклик надійшов о 22:18 29 липня, через 12 хвилин на місце події прибули перші пожежно-рятувальні підрозділи.

Зайнялась одноповерхова дерев’яна споруда, вогонь загрожував сусіднім будівлям.

Рятувальники забезпечили підвезення води і гасіння вогню. О 23:23 пожежа була локалізована і о 23:48 – повністю ліквідована на загальній площі в 350 квадратних метрів.

«Внаслідок пожежі вогнем знищений відкритий майданчик, музична сцена ресторану і пошкоджені підсобні приміщення, склад дров і очерету. Врятовано від загоряння будівлі ресторанного комплексу «Рів’єра», які розташовані поруч із місцем виникнення пожежі. Причина займання встановлюється», – наголосили в ДСНС.

До ліквідації пожежі залучили 30 рятувальників.

Очевидиці, що знаходилися в момент пожежі на майданчику, розповіли, що спочатку зі службового приміщення почав валити чорний дим, після чого за лічені хвилини вогонь поширився. Устаткування і майно клубу рятували як працівники закладу, так і прості відвідувачі.

Також очевидці зазначають, що в закладі було замало вогнегасників – їх брали в сусідньому закладі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ