Як повідомляє прес-служба поліції, чоловік поводився агресивно та кинувся на поліціянта з ножем / Ілюстраційне фото

9 серпня в Іллінецькому районі Вінницької області під час нападу озброєного чоловіка працівник сектора реагування патрульної поліції застосував  вогнепальну зброю. Від отриманого поранення чоловік загинув на місці події. Про це повідомляє прес-служба місцевої поліції. 

«Близько 21.00 до Іллінецького відділення поліції надійшло повідомлення від сімейного лікаря, що він потребує втручання поліцейських під час надання медичної допомоги чоловіку, який має проблеми з психічним здоров’ям. За словами медика, він поводився агресивно та погрожував фізичною розправою своїй жінці та лікарям», – йдеться у повідомленні прес-служби.

Коли на місце виклику прибули працівники сектора реагування патрульної поліції, лікарі та місцеві жителі повідомили, що чоловік з ножем у руках побіг в невідомому напрямку, при цьому він погрожував когось вбити.

Виявили поліцейські озброєного правопорушника поблизу місцевого ставка. Він поводився неадекватно. Щоби вгамувати чоловіка та вилучити зброю, почали з ним перемовини. На вимоги поліції та попередження про застосування зброї він не відреагував і кинувся з ножем на одного з працівників. Поліцейському довелося застосувати зброю. У результаті правопорушник отримав вогнепальне поранення, від якого загинув на місці події.

За словами місцевих жителів, у 45-річного безхатька раніше неодноразово проявлялись приступи агресії, під час яких він погрожував місцевим жителям фізичною розправою.

За цими фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ч.1 ст. 348 (посягання на життя працівника правоохоронного органу) та ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство).