Поліціянти побили чоловіка, бо той дорікнув їм у незнанні законів

У місті Любомль Волинської області патрульні поліцейські на автозаправці побили водія та застосували проти нього сльозогінний газ після того, як він дорікнув їм у незнанні законів.

«Поліцейські знову проявили свою неповагу до громадян. Водій дорікнув у порушенні процедури оформлення адміністративних матеріалів, на що поліцейський відповів хамством, почав плутатися в законах і нахабно світити в камеру», – ідеться у підписі до відео.

Правоохоронець увесь час поводився зухвало, а у відповідь на вимогу представитися почав світити в очі ліхтарем, не реагуючи на прохання вимкнути світло.

Окрім того, поліціянт на очах у маленької дитини силою витягав чоловіка з машини, застосував спецзасоби та декілька разів вдарив його. Після цього двоє патрульних намагалися заламати водія, однак він вивільнився і пішов до вбиральні, де правоохоронець не давав йому промити очі, змушуючи вдягнути кайданки.

Водія все ж доставили в райвідділ, оформили два протоколи – за злісну непокору правоохоронцям та дрібне хуліганство, і збирають матеріали для відкриття кримінальної справи за статтею 345 Кримінального кодексу («Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу»).

Як пише Волинська правда, у прес-службі патрульної поліції Волинської області звинуватили в агресивній поведінці водія, а про перевищення повноважень правоохоронцем нічого не сказали. До того ж, у поліції запевняють, що оприлюднене відео було змонтоване, однак відмовляються показати запис з нагрудної камери патрульного, пояснюючи тим, що триває слідство.

Читайте: У Запоріжжі поліціянти вчиняли розбійні напади на мешканців